Systemy przesuwne ALUPROFIL

Jest 87 produktów.

Pokazano 1-12 z 87 pozycji

Aktywne filtry


Linia Medium 56

System profili do drzwi przesuwnych, polecany szczególnie osobą borykającym się z problemem płytkich wnęk. Jego całkowita głębokość ograniczona do 56 mm pozwala na optymalne zagospodarowanie również niezbyt głębokich przestrzeni.

Linia Premium 75

Linia Premium charakteryzuje się najbogatszą kolekcją rączek dopasowanych do wypełnień grubości 10 mm jak również 18 mm. Zapewne znajdą tu coś dla siebie zarówno zwolennicy klasycznych jak i nowoczesnych form.

Linia Cyklop

Grupa profili do do klasycznie rozwieranych drzwi, szczególnie doceniana przez odbiorców, u których niewielka szerokość wnęki nie pozwala na zastosowanie tradycyjnych drzwi przesuwnych.
Skrzydła w tym systemie montowane są do sufitu i podłogi, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie nawet wysokich drzwi bez ryzyka ich osiadania.

Linia Tytan

Nazwa linii pochodzi od toru górnego Tytan, na którym pracuje zarówno systemy drzwi składanych jak i przejściowych.
Charakterystyczne dla drzwi przejściowych jest górne prowadzenie i brak toru dolnego, dzięki czemu idealnie sprawdzają się one na przykład do przedzielenia pomieszczeń lub jako alternatywa dla tradycyjnych drzwi pokojowych.
Drzwi składane są szczególnie polecane do wąskich wnęk. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania otrzymujemy dostęp do pełnej szerokości szaf.

alan akcesoria meblowe

Lokalizacja

SIEDZIBA GŁÓWNA Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

Spółka komandytowa

ul. Inwalidów 51

85-749 Bydgoszcz

Telefon

tel.+48 52 365 00 00

fax. +48 52 365 00 19

Mail

biuro@alan.bydgoszcz.pl

Lokalizacja

ODDZIAŁ TORUŃ Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka komandytowa

ul. Płaska 24B

87-100 Toruń

Telefon

tel.+48 690 060 839

Mail

torun@alan.bydgoszcz.pl