Akcesoria meblowe – Alan w Bydgoszczy

Stolarzy oraz producentów mebli z województwa kujawsko-pomorskiego zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy Alan w Bydgoszczy. Tutaj znajduje się nasz magazyn oraz punkty, w których sprzedawane są akcesoria meblowe oraz cięte i okleinowane blaty kuchenne. Poniżej prezentujemy dane kontaktowe do tego oddziału. Wszyscy, którzy chcą kupić wyposażenie do kuchni oraz innych pomieszczeń w domu, znajdą u nas elementy wykończeniowe od światowej klasy producentów.

Naszą ofertę wyróżnia atrakcyjna cena oraz wyselekcjonowane produkty. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania na wymiar, które możesz zamówić w różnych kolorach z bogatej palety.

Zapraszamy do kontaktu.

Z.H.U. "ALAN" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

SIEDZIBA GŁÓWNA


ul. Inwalidów 51

85-749 Bydgoszcz

tel. +48 52 365 00 00

fax. +48 52 365 00 19

NIP 554-29-32-725

biuro@alan.bydgoszcz.p

Godziny otwarcia:

Dział Akcesoriów Meblowych

Pn-Pt 8:00 - 17:00

Sob. 8:00 - 13:00

Dział Płyt i Blatów

Pn-Pt 8:00 - 17:00

Sob. nieczynne

Magazyn

Pn-Pt 8:00 - 17:00

Sob. 8:00 - 13:00 (odbiór towaru)

Dyrektor Handlowy:

Ewelina Krajda

+48 52 365 00 18

mob. +48 516 179 407

ewelina.krajda@alan.bydgoszcz.pl 

Kierownik Sprzedaży:

Paweł Leśkiewicz

mob.+48 516 179 408

pawel.leskiewicz@alan.bydgoszcz.pl



Dział Akcesoriów Meblowych 


Rafał Glejzner

+48 52 365 00 17

mob.+48 501 053 831

r.glejzner@alan.bydgoszcz.pl


Alicja Hutek (Ryśkiewicz)

+48 52 365 00 16

mob.+48 501 053 831

a.ryskiewicz@alan.bydgoszcz.pl


Katarzyna Ruszkowska

+48 52 365 00 15

mob.+48 501-053-831

k.ruszkowska@alan.bydgoszcz.pl



Dział Płyt i Blatów


Agnieszka Bielecka

+48 52 365 00 04

mob.+48 501 054 447

mob. +48 690 901 250

a.bielecka@alan.bydgoszcz.pl


Krystian Ciamciak

+48 52 365 00 03

mob.+48 501 054 447

mob. +48 690 901 250

k.ciamciak@alan.bydgoszcz.pl


plyta@alan.bydgoszcz.pl



Obsługa Tras



Dział Zaopatrzenia


Mariola Staniszewska

+48 52 365 00 12

mob.+48 690 060 837

zamawiam@alan.bydgoszcz.pl


Waldemar Walczak

+48 52 365 00 14

w.walczak@alan.bydgoszcz.pl


Andrzej Michalski

+48 52 365 00 14

a.michalski@alan.bydgoszcz.pl



Przedstawiciele Handlowi:


Bydgoszcz i okolice

Dobrosław Łątka

mob.+48 501 054 446

dobroslaw.latka@alan.bydgoszcz.pl


Polska północno-zachodnia

Paweł Leśkiewicz

mob.+48 516 179 408

pawel.leskiewicz@alan.bydgoszcz.pl


Polska północna

Tomasz Przygoda

mob.+48 690 060 851

tomasz.przygoda@alan.bydgoszcz.pl


Słupsk, Bytów, Kościerzyna
i okolice

Piotr Diedrich

mob.+48 690 907 340

p.diedrich@alan.bydgoszcz.pl


Inowrocław i okolice

Piotr Sass

mob.+48 516 179 409

piotr.sass@alan.bydgoszcz.pl



Obsługa sklepu internetowego i Allegro


Agnieszka Dembek

mob. +48 690 060 975

a.dembek@alan.bydgoszcz.pl

alan akcesoria meblowe

Lokalizacja

SIEDZIBA GŁÓWNA Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

Spółka komandytowa

ul. Inwalidów 51

85-749 Bydgoszcz

Telefon

tel.+48 52 365 00 00

fax. +48 52 365 00 19

Mail

biuro@alan.bydgoszcz.pl

Lokalizacja

ODDZIAŁ TORUŃ Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka komandytowa

ul. Legionów 222

87-100 Toruń

Telefon

tel.+48 56 658 91 11

fax. +48 56 658 91 12

Mail

torun@alan.bydgoszcz.pl