Wkłady drewniane

2015-12-02 20:59:00Nowoczesne organizery sprawiają, że meble stają się bardziej praktyczne oraz wygodne w użytkowaniu. Firma GTV przygotowała funkcjonalne organizery Wood’in’set, które pomogą optymalnie zagospodarować wnętrze szuflady oraz dodadzą mu eleganckiego charakteru.

Seria wkładów i akcesoriów uzupełniających Wood’in’set to funkcjonalne dopełnienie i praktyczna ozdoba systemu szuflad Modern Box i AXIS – uznanych produktów tej marki. Wysokogatunkowe drewno bukowe, z którego wykonano wkłady, gwarantuje ich doskonałą jakość i ponadczasowy styl. Drewno, ze względu na swój uniwersalny charakter, będzie pięknie komponowało się z każdą zabudową kuchenną. Organizery wykończono matowym lakierem, który zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami, a także podkreśla i wydobywa ciepły kolor drewna bukowego.

Bazowymi elementami organizerów Wood’in’set, są regulowane wkłady CUSTOMI, dostępne w wariancie do szuflad o głębokości 450 mm i 500 mm, które można dodatkowo regulować, w zależności od szerokości szuflady w zakresie od 400 do 1000 mm. Praktycznym uzupełnieniem tych wkładów, jest seria organizerów: KNIFI - blok na noże z 5 osobnymi przegrodami, HOLDI – uchwyt na folię, będący estetycznym schowkiem i poręcznym narzędziem ułatwiającym dzielnie folii na części, oraz HERBI – skos na przyprawy.

W serii Wood’in’set znajdują się również uniwersalne wkłady na akcesoria kuchenne o funkcjonalnej, prostej budowie, przeznaczone do szuflad o głębokości 450 mm lub 500 mm. Dzięki organizerom wszystkie rzeczy mają swoje ustalone miejsce i są łatwe do odszukania. To ważny element wyposażenia nowoczesnych szuflad – dzięki wkładom są one funkcjonalnie zagospodarowane, uporządkowane oraz wygodne w użytkowaniu.

alan akcesoria meblowe

Lokalizacja

SIEDZIBA GŁÓWNA Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

Spółka komandytowa

ul. Inwalidów 51

85-749 Bydgoszcz

Telefon

tel.+48 52 365 00 00

fax. +48 52 365 00 19

Mail

biuro@alan.bydgoszcz.pl

Lokalizacja

ODDZIAŁ TORUŃ Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka komandytowa

ul. Płaska 24B

87-100 Toruń

Telefon

tel.+48 690 060 839

Mail

torun@alan.bydgoszcz.pl