Zabudowa garderoby, czyli estetyka i wygoda

2018-06-18 10:04:18

W niemal każdym domu i mieszkaniu, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z dużym metrażem czy przytulną kawalerką, może pojawić się problem z przechowaniem większej ilości ubrań i dodatków. Ubrania czy buty sezonowe zajmują miejsce i nie zawsze możemy wygodnie schować je w szafie czy szafkach. Wiele osób decyduje się na zagospodarowanie dodatkowej przestrzeni i urządzenie zabudowanej garderoby.


Zalety posiadania garderoby

 

Oczywiście podstawową zaletą takiego rozwiązania jest porządek. Jesteśmy w stanie w jednym miejscu umieścić całość lub zdecydowaną większość naszych ubrań i mieć do nich swobodny dostęp bez zagracania innych pomieszczeń. Poszukując konkretnego elementu garderoby, nie musimy tracić czasu na poszukiwania, wiemy, w którym miejscu domu lub mieszkania się znajdują. Na rynku funkcjonuje wiele praktycznych rozwiązań, takich jak kosze na bieliznę i buty czy wygodne półki, które pozwolą na odpowiednie posegregowanie i ułożenie ubrań w przystępny sposób. Zwykłe szafy czy regały nie zapewniają takiej możliwości, a koszule czy sukienki z nich wyjęte często wymagają odświeżenia.

 

Dopasowana garderoba

 

Decydując się na zabudowaną garderobę, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jej docelowe  przeznaczenie, które będzie związane głównie z naszym stylem życia oraz ilością i rodzajem posiadanych rzeczy.. Jeśli mamy wiele ubrań formalnych, na przykład garniturów, powinniśmy raczej zdecydować się na zabudowę opartą na szynach oraz rurach, które pozwolą na umieszczenie dużej ilości wieszaków. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią rozwiązanie jakim są kosze. Pozwalają one na przechowanie dużej ilości ubrań i łatwy dostęp do nich nawet najmłodszym. Weźmy również pod uwagę ilość posiadanego miejsca. Jeśli decydujemy się na niewielką garderobę, będziemy musieli zadowolić się konkretnymi rozwiązaniami, jednak nawet niewielkie pomieszczenie tego typu z pewnością pozwoli na dużo lepsze zorganizowanie  garderoby niż klasyczne szafy czy komody.


alan akcesoria meblowe

Lokalizacja

SIEDZIBA GŁÓWNA Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

Spółka komandytowa

ul. Inwalidów 51

85-749 Bydgoszcz

Telefon

tel.+48 52 365 00 00

fax. +48 52 365 00 19

Mail

biuro@alan.bydgoszcz.pl

Lokalizacja

ODDZIAŁ TORUŃ Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka komandytowa

ul. Płaska 24B

87-100 Toruń

Telefon

tel.+48 690 060 839

Mail

torun@alan.bydgoszcz.pl