SIEDZIBA GŁÓWNA

Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka komandytowa

ul. Inwalidów 51

85-749 Bydgoszcz

tel. +48 52 365 00 00

fax. +48 52 365 00 19

biuro@alan.bydgoszcz.pl

NIP 554-29-32-725

Godziny otwarcia:

Dział Akcesoriów Meblowych

Pn-Pt 8:00 - 17:00

Sob. 8:00 - 13:00

Dział Płyt i Blatów

Pn-Pt 8:00 - 17:00

Sob. nieczynne

Magazyn

Pn-Pt 8:00 - 17:00

Sob. 8:00 - 13:00 (odbiór towaru)

Dyrektor Handlowy:

Ewelina Krajda

+48 52 365 00 18

mob. +48 516 179 407

ewelina.krajda@alan.bydgoszcz.pl

Kierownik Sprzedaży:

Paweł Leśkiewicz

mob.+48 516 179 408

pawel.leskiewicz@alan.bydgoszcz.pl

Dział Akcesoriów Meblowych

Rafał Glejzner

+48 52 365 00 15

mob.+48 501 053 831

r.glejzner@alan.bydgoszcz.pl

Alicja Ryśkiewicz

+48 52 365 00 16

mob.+48 501 053 831

a.ryskiewicz@alan.bydgoszcz.pl

Katarzyna Ruszkowska

k.ruszkowska@alan.bydgoszcz.pl

Dział Płyt i blatów

plyta@alan.bydgoszcz.pl

Krystian Ciamciak

+48 52 365 00 03

mob.+48 501 054 447

mob. +48 690 901 250

k.ciamciak@alan.bydgoszcz.pl

Agnieszka Bielecka

+48 52 365 00 04

mob.+48 501 054 447

mob. +48 690 901 250

a.bielecka@alan.bydgoszcz.pl

Obsługa Tras

+48 52 365 00 12

mob. mob.+48 690 060 837

zamawiam@alan.bydgoszcz.pl

Przedstawiciele Handlowi

Region: Bydgoszcz i okolice

Dobrosław Łątka

mob.+48 501 054 446

dobroslaw.latka@alan.bydgoszcz.pl

Region: Polska północno-zachodnia

Paweł Leśkiewicz

mob.+48 516 179 408

pawel.leskiewicz@alan.bydgoszcz.pl

Region: Inowrocław i okolice

Piotr Sass

mob.+48 516 179 409

piotr.sass@alan.bydgoszcz.pl

Region: Polska północna

Tomasz Przygoda

mob.+48 690 060 851

Dział Zaopatrzenia

Waldemar Walczak

+48 52 365 00 14

w.walczak@alan.bydgoszcz.pl

Andrzej Michalski

+48 52 365 00 14

a.michalski@alan.bydgoszcz.pl

alan akcesoria meblowe

Lokalizacja

SIEDZIBA GŁÓWNA Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

Spółka komandytowa

ul. Inwalidów 51

85-749 Bydgoszcz

Telefon

tel.+48 52 365 00 00

fax. +48 52 365 00 19

Mail

biuro@alan.bydgoszcz.pl

Lokalizacja

ODDZIAŁ TORUŃ Z.H.U. "ALAN"

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka komandytowa

ul. Legionów 222

87-100 Toruń

Telefon

tel.+48 55 658 91 11

fax. +48 56 658 91 12

Mail

torun@alan.bydgoszcz.pl